LUTHER’ın 2. Sezonu

Dün gelen bir mail sonrası farkettim ki, ben Luther’ın 2. sezonuyla ilgili haberi blogda paylaşmamışım. Bunu nasıl atladım bilemiyorum ama zararından neresinden dönülürse kârdır diye düşünerek haberi vereyim.

Hani eğer hâlâ duymayanlar varsa, 6 bölümlük ilk sezonuyla tadı damağımızda kalan, İngiltere’deki en hit dizilerden biri olan Idris Elba’lı Luther, 2. sezon onayını aldı. Ama biraz garip bir onay bu. Şöyle ki, 2. sezon 2 bölümden oluşacak ve bu bölümler ikişer saat uzunluğunda karşımıza gelecek. Yani 2011’de bizi 4 saatlik bir Luther şöleni beklemekte. Tabii bu şölen için net bir tarih henüz yok. İlk sezon Mayıs başında yayınlanmıştı, umarız bu 4 saatlik 2 bölüme de Mayıs gibi kavuşuruz.

Luther neydi ya diyenler varsa sizi şöyle alalım. 2010 yılının bana göre en iyi dizilerinden biri olan Luther ile hâlâ tanışmayanlar varsa, onlar için de zararın neresinde dönülürse kârdır diyorum ve bu müthiş oyunculuklar ve senaryoyla bezenmiş polisiye gerilime davet ediyorum kendilerini. Mutlaka izleyin…

Dizi Tavsiyesi: Luther (2010)

2 Comments

  1. Orcun dedi ki:

    >Müthiişti yahu, çok fazla dizi, film izlemeyen beni bile ekran başında tutabilmeyi başarmıştı. Yeni bölümlerin gelecek olmasına sevindim.

  2. Ying Yang dedi ki:

    >Kınıyorum :))

Yorum Yapın

Arts Blogs