Lost’un 6. sezonu için 2 promo!


35 gün kaldı. 2 Şubat 2010’da Lost manyaklığı tekrardan başlıyor. Ama bu sefer son sezon. O son sahne, daha doğrusu son bölümle her sezon sonu olduğu gibi yine merakta bırakmışlardı. Bakalım yeni sezonda neler olacak! Gerçi ben şu promoları izlemedim. İzlemem de, hiçbir zevki kalmıyor sonra. Ama hani buraları takip edip de merakta olanlar varsa diye eklememezlik yapamazdım. :))
Özellikle ilk 2 sezonuyla beni benden alan ama devamını bir türlü istediğimiz gibi getirmeyen, her yeni bölümde, her yeni dakikada tonlarca soruyu kafamıza sokup “dan” diye Lost yazısını getiren, sorduğu soruları cevaplamak yerine sürekli yenilerini ekleyen Lost yapımcıları bu sezon insafa gelip de o soruların hepsini cevaplandıracaklarını söylemişlerdi hatırladığım kadarıyla. Gerçi o sorulardan kaçı aklımda kaldı, kaçını hâlâ hatırlıyor insanlar bilemiyorum. Hatırlamak için ilk 5 sezonu şöyle baştan sona izlesek nasıl olurdu? Düşünsenize, 10 kişi bir odaya kapanıp ilk 5 sezondaki tüm bölümleri hiç duraksamadan izliyor. Manyak olurdu ama etrafta yok ki böyle manyaklar. Neyse efendim, uzatmadan sizleri videolarla başbaşa bırakayım.


5 Comments

 1. Kasux dedi ki:

  >evet efendim o manyaklar biziz.oturup 5 sezonu 3 kişi bir haftada izledik yazın hiç uyumadan.bu arada anam avradım olsunki bu sezon kate sawyer'a ellerse gider vururum bu karıyı jackede ellemesin juliet öleceğine bu ölse nolurdu lan diye bay abrahams'a mektup yazmayı planlıyorum.biliyorum bissürü laf söylicen şimdi ama sende biliyorsun benim kate nefretimi:)

 2. SirEvo dedi ki:

  >uhasdhuasd artık sana bir şey demiyorum ben. 😀

 3. Kasux dedi ki:

  >bu arada jack hala destiny diiyor ve beni çi,lenden çıkarmaya yetiyor.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Dizinin başlangıcını yapan adam, dicek tabi. 😀 Muhtemelen son sahne de onun gözlerinin kapamasıyla olur. 😀

 5. Kasux dedi ki:

  >benimde tahminim bu ya.kate için yazacağım mektupta jack yerine richardımızın sürmeli gözleriyle kapansın dizi dicem birde bak iyi hatırlattın:)

Yorum Yapın

Arts Blogs