Lindsay Lohan hapiste!

Evet, aylardır Hollywood gündemini meşgul eden dava sonuçlandı ve Lindsay Lohan 90 günlük hapse mahkum edildi yaklaşık 1 hafta önce. California’daki Lynwood Islah Evi’ne cezasını çekmek üzere giriş yapan Lohan’ın 20 Temmuz 2010’daki durumu yukarıdaki gibi. Nerden nereye. 5-6 sene önceki filmlerini izleyip de, geleceğin yıldızı olarak gördüğümüz Lindsay Lohan kendini ne hallere soktu. Kaldıramadı şöhreti. İçki, uyuşturucu derken soluğu hapishanede alıyor şu an. Kimbilir nasıl muamele ediyorlardır ben bu satırları yazarken. Cezasının hafifleme imkanı varmış. Gerçi şu fotoğrafa baktığımda hemen uyum sağladığını farketmedim değil.


6 Comments

 1. Bora-MAN dedi ki:

  >Yazık etti kendine…NE kadar da hayrandım bu kıza yav

 2. mit dedi ki:

  >Drew Barrymore gibi… Ya da Adriano… Kafa olgunlaşmadan fazla para ve şöhrete bulaşmakta iş yok anlaşılan. Dilerim kendisini bu illetlerden kurtarır.

 3. Confeng dedi ki:

  >"İyi hal"den 2 hafta yatıp çıkma ihtimali söz konusuymuş. Daha kimseye yazık olmadı yani, bir yolunu bulur gene zirvede tutar kendini.

 4. SirEvo dedi ki:

  >Uyuşturucu yüzünden hapse girmiş. Kariyeri dibe vurmuş. Daha ne kadar yazık olacak Kubilay? 🙂
  Ha filmlerde oynamaya devam edecek mi? Edecek tabii. Lindsay Lohan sonuçta. Ama bundan sonra ipleri eline almazsa başka bir şey verirler eline. =)

 5. Deep Red dedi ki:

  >Machete premierine yetişir büyük ihtimal:)

 6. Damir Begoviç dedi ki:

  >9 gune dusmus sanirim hapis suresi. TVde gordum. Ne kadar dogru bilmiyorum simdi 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs