Kısa Film "The Raven" Uzuyor

5000$’lık kısa film: The Raven diye bir başlık atıp, The Raven adındaki kısa filmi sizlerle paylaşmıştım. Orada da yazmıştım, bu tarz kısa filmleri yapanları uzun metrajlı filmlerde görmek isteriz diye. Sesimizi duymuşlar.

İşin şakası bir yana, başarılı kısa film yapan insanlar bir şekilde birilerinin gözüne çarpıyor. Özellikle de bilim-kurgu çektiniz mi kısa film olarak, şansınız biraz daha artıyor sanırım.
The Raven’in yönetmeni Ricardo de Montreuil, Universal firmasıyla kısa filmin uzun hale getirilmesi konusunda anlaşmış. Yapımcı olarak da Mark Wahlberg‘in adı ciddi ciddi geçiyor ve hatta başrolde de kendisini izleme şansımız epey yüksek. IMDb’ye bile girilmiş bilgiler. Tabii tarih açısından bir sıkıntı var, çünkü 2013 olarak gözüküyor şimdilik.

Elimizdeki bilgiler bugün için bu kadar. Yakın zamanda yeni detaylar piyasaya çıkar mı bilemiyorum tabii ama beklemekten başka çare yok. Kısa filmini izleyip de beğendiğimiz bir yönetmenin uzun metrajlı filmini izlemek de ayrı bir tad verecektir eminim.
The Raven neymiş, bir de biz izleyelim diyen varsa en tepedeki videoya başvurabilirler.


One Comment

  1. SirEvo dedi ki:

    >Abi bunun bu konuyla pek alakası yok sanırım? Kaldırıyorum o yüzden müsaadenle. =)

Yorum Yapın

Arts Blogs