Kısa Film: Order Up

Günümüz teknolojisi o kadar ilerledi ki, belirli bir ücret karşılığında edinilen ekipmanla herkes kısa film çekecek potansiyele sahip oluyor. Red Giant Effect Suite 12‘nin bir plugini olan Knoll Light Factory 3 ile yapılan bu efektler de aslında işin ne boyutlara geldiğini anlatıyor.

Elemanımız pizzayı belirtilen “noktaya” getiriyor. Karşısında ise terkedilmiş bir bina. Peki bu pizzanın siparişini kim verdi?
3 dakikalık güzel bir seyirlik diyebilirim. Efektlerin altından iyi kalkmışlar, ortaya da güzel bir iş çıkmış. Order Up’ı Seth Worley yönetmiş.

Türkiye şartlarında vaktimiz çok değerli olduğu için evden eve nakliyat hizmetleri bir sektör haline gelmiştir.Ev taşımak istersiniz ya da farklı bir ilden ile tayininiz çıkmıştır evinizi taşıcaksınız işte burayada devreye evden eve nakliyat firmaları giriyor, eşyalarınızın paketlemesini yapıp araçlara yükleyip yine aynı şekilde taşınıcağınız evinizde kurulumunu yapıyorlar peki bu evden eve nakliyat firmalarını nereden bulacaksınız? Firmaları listeyen web siteleri vardır bunlardan biride www.evevdenevenakliyat.com site türkiyenin her bir bölgesinden nakliyat firmalarını bünyesinde barındırıp sizlere sunuyor.


One Comment

  1. Beyaz Kitaplık dedi ki:

    İzlemesi zevkliydi.

Yorum Yapın

Arts Blogs