Jackass 3D (2010) – Manyaklar İş Başında!

İğrençlikle manyaklık arasında mı yoksa iğrençliğin son sınırıyla manyaklığın son sınırının çarpımlarının karesiyle mi izah edilir bu Jackass bilemiyorum ama bu adamlar tek kelimeyle muhteşem.
Sevmeyebilirsiniz, daha doğrusu nefret edebilirsiniz, ama seviyorsanız da yeni projelerini dört gözle beklersiniz.

Johnny Knoxville ve ekibi yine kendi çaplarında mükemmel bir işe imza atmışlar. Hani imkanım olsa sinemada 3 boyutlu izlemek isterdim ama ilk 2 filmde olduğu gibi bu da vizyona dahi uğramayacaktır Türkiye’de. Gerçi uğramak istese bile 1,5 saatlik süresinin %75’i sansürlenir herhalde.

Numaraların çoğu yeni, eskilere benzeyenlerin de özelliklerini upgrade etmişler gibi. Ama en güzeli de final sahnesiydi valla. Yine eğlendirdi. Bu adamları seviyorsanız mutlaka izleyin diyeceğim ama zaten çoktan izlemişsinizdir. Sevmiyorsanız da sakın yanına bile yaklaşmayın.

Bu arada filmin Amerika’da hayvani bir kitlesi olduğunu bilmeyenler vardır belki. 170 milyon dolar gibi bir hasılat yaptı vizyona girdiğinde. Hatta öyle talep olunca, “artan görüntüleri” 1 Nisan’da Jackass 3,5 adı altında yayınlayacaklarını duyurmuşlardı. Ona da bir şekilde ulaşmak lazım en hızlısından…


Yorum Yapın

Arts Blogs