İyi.net

< style="text-align: justify;">Adsız1Sosyal ağlar hayatımıza girdikten sonra tavsiye almak ve vermek konusunda olsun, aradığımız ve istediğimiz şeye ulaşmak konusunda olsun çeşitli rahatlıklar elde ettik elbette ama insan yeni bir telefon alırken veya ne bileyim yeni bir bilgisayar, yeni bir fotoğraf makinesi almaya karar verdikten sonra yine de farklı farklı sitelere bakmadan, farklı farklı kişileri dinlemeden, farklı farklı yorumları okumadan edemiyor ve bir süre sonra kafalar mutlaka karışıyor, ne istediğini de ne aradığını da unutuveriyorsun. Yani iş sadece bütçeyi ayarlamakla kalmıyor, asıl mesela aldığın üründen ne kadar memnun kalacaksın? Ona o kadar para vermek yerine daha az bir bütçeyle daha iyisini alma şansın olabilir miydi?

İyi.net, geniş internet ağını ayağınıza getirip satın almak istediğiniz ürünle ilgili görmek isteyeceğiniz her şeyi size sunuyor. Yani bir bakıma, sizin vicdanınızı rahatlatmak için elinden geleni yapıp karar almanızda önemli bir rol oynamaya çalışıyor. Nasıl mı oluyor bu yardım? Örneğin bilgisayarınıza bir ekran kartı alacaksınız, veya şu an kullandığınız telefondan sıkıldınız. Almak istediğiniz, almayı kafaya koyduğunuz ürünün adını yazıp aratıyorsunuz, karşınıza ürünle ilgili ürünü kullanan kişilerin yorumları, verilen puanlar, ürünün özellikleri ve fiyatları gibi detaylarla beraber sürüyle bilgi çıkıyor. Yani siz yeter ki kafanızda almak istediğiniz telefonu veya ekran kartını belirleyin. Bundan sonrasını iyi.net sizin için düşünmüş ve kafanız ağrımasın diye güzel bir sistem geliştirmiş.

Çok iyi hatırlıyorum, son bilgisayarımı toplarken aylarca araştırmıştım hangi parçayı almalıyım, hangi parçayı alırsam nasıl bir sistem elde ederim diye. Bazıları için bu tarz detaylar -şu laptopu almak istiyorum ben- gibi çok sıradan olsa da, benim gibi meraklılar için de içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor.

Telefondan bilgisayara, kameradan tablete, ofis makinelerinden beyaz eşyaya, mp3 çalardan konsollara kadar aklınıza gelebilecek onlarca çeşit ürünü aratabilir, her ürünle ilgili detaya ulaşabilirsiniz. Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınızla giriş yapabileceğiniz gibi e-posta adresinizle de bir kayıt yaratıp siteye login olabiliyorsunuz, ister telefonunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz de bilgisayar üzerinden rahatça gezinebiliyorsunuz.


Yorum Yapın

Arts Blogs