İşte Yeni SPARTACUS’dan İlk Kareler [Resim+Video]

Andy’nin hastalığı, diziden ayrılması, yeni oyuncu seçimi, çekimler derken ilk kareler ve kısa bir video piyasaya çıktı dün, Spartacus: Vengeance‘dan.

13 bölümlük Spartacus: Blood and Sand‘i izleyip hayran olduktan sonra Andy’nin hastalığı yüzünden hikaye biraz geri sarıp Spartacus öncesi yaşananları aktarmıştı bize 6 bölümlük Gods of the Arena adı altında.
Artık hikayemiz devam ediyor. Kimilerine göre ikinci, kimilerine göre 2.5’uncu, kimilerine göre ise 3. sezon olan Vengeance için Andy’nin yerine gelen Liam McIntyre ile devam ediyor hem de.

Tabii ki Andy’nin yerini tutamaz, tabii ki o orijinal havasını yakalaması zor ama kareleri ve ses tonunu baz alırsak öyle aman aman bir fark olduğunu söyleyemem. Andy keşke devam etseydi ama bu saattten sonra yapacak bir şey yok. Ne kadar kısa zamanda alışırsak, yeni sezon o kadar keyifli olacaktır.

Yeni sezonla ilgili gelen ilk video da aşağıda. Pek uzun değil ama şimdilik idare eder. Ha unutmadan, yeni sezon Ocak 2012‘de start alacak.


3 Comments

 1. yalçıncan dedi ki:

  >Pekte önyargılı olmamak gerek,belki daha iyiye bile gidebilir dizi.Bekliyoruz.

 2. Çakma Samurai dedi ki:

  >ooo 2012 mi offf güzel olan herşey naza çekmek zorunda mı?

 3. SirEvo dedi ki:

  >@yalçıncan
  Dizi gidebilir tabii. Yaratıcıların elinde o olay. Yeni gelen oyuncunun farklı bir yönünü ön plana çıkartıp Andy'den daha çok sevdirtebilirler bile. Bekleyip göreceğiz artık. 🙂

  @Çakma Samurai
  Gülü seven dikenine katlanır. 😛

Yorum Yapın

Arts Blogs