İki Günlüğüne İstanbul… [BJK – D. Kiev]

İnönü stadı yıkılıyor dediler, Beşiktaş’tan bu sene cacık olmaz dediler. N’apalım abi dedik, en azından dünya gözüyle şu İnönü’de bir Avrupa maçı izleyelim dedik. Hem bunun Guti’si var, Q7’si var, kalede Hakan’ı var, var oğlu var yani.

Gelen ısrarlara dayanamayıp Perşembe akşamı oynanacak Beşiktaş – D. Kiev maçı için yarın sabahın köründe İstanbul’a gideceğim.
Hem ilk defa uçağa binecek olmam hem de ilk defa bir Avrupa maçını canlı canlı izleyecek olmam sebebiyle az biraz heyecan var. Biletler de epey pahalıydı, 40 yılın başı gittiğim şu maçta seyirci yalnız bırakmaz inşallah Beşiktaşımızı da güzel bir Perşembe akşamı yaşarız.

Kardeşim ve 2 arkadaş daha Yeni Açık’tan izleyeceğiz maçı. Varsa gelecek olan buraya yorum bıraksın, beraber izleriz, hoş bir sinerji yaratmaya çalışırız. 😛

Tabii bu 2 günlük arada bloga uğrayabilir miyim bilmiyorum, artık size emanet. :)))

P.S İnönü’de ilk ve tek izlediğim maç; 2 sezon önce şampiyon olmamıza yakın Bursaspor ile oynadığımız ve Toraman’ın kırmızı yediği, akabinde 0-0 berabere kaldığımız maç idi.

P.S-2 Deli İbo olayına acayip üzüldüm. Şu gideceğim maçın arifesinde olması çok can sıkıcı. Umarım taraftara yansımaz da ortam gergin olmaz.


6 Comments

 1. eozen81 dedi ki:

  >Sana helal olsun valla, taraftar dediğin böyle olur 🙂

 2. Edizliv dedi ki:

  >bn yeni açıktan seyredicem…yakana kırmızı karanfil tak….seni sadece yorumlarından tanıyorum…tipini bilmiyorum oyüzden nsl tanırım bilmem…:S

 3. SirEvo dedi ki:

  >@eozen81
  Arada yapmak gerekiyor böyle aksiyonlar abi. 😀

  @Edizliv
  http://tinyurl.com/6ge6j3o
  Ahanda bu benim. 😀 Kafamdaki şapkayı yanımdaki bayan takıyor olacak muhtemelen. Yanımızda da 2 eleman daha olacak. 4 kişiyiz yani totalde. Yeni Açığın ortalarında oluruz gibime geliyor. Biletimiz B Bloktan.

 4. Edizliv dedi ki:

  >bidaha gelme be hocam:)ayağın uğursuz:)

 5. SirEvo dedi ki:

  >Adam kovdu direk. 😀 O Şuster denen antrenör bozuntusu orada olduğu sürece böyle sıradan takımlara hep yenileceğiz merak etme. 🙂

 6. izmir web tasarım dedi ki:

  >Tek sorumlu Ferrari.

Yorum Yapın

Arts Blogs