"HER YERİNDEN ÖPÜYORUM RÜŞTÜ"

“Ellerinden öpüyorum Rüştü..”
“Her yerinden öpüyorum Rüştü…”

Az bile söyledi Ertem Şener. Bu kadar önemli bir maçta böyle 2 kurtarış, az bile söyledi vallaha billaha. Rüştü artık ne kadar hata yaparsa yapsın, şu kurtarışlardan sonra yeri ayrı olacak herkesin gözünde.

Ne yazılır ki böyle bir galibiyetten sonra. Alex’in ikramı dicem, ikramı olsa saatini göstermezdi hakeme. Ne yazılır ki, yazılmaz.
BEŞİKTAŞIMI yürekten kutluyorum. Man. UTD gibi bir takıma karşı istediği kadar yedek ağırlıklı kadro olsun, sonuç önemli.
Herkes 2 kişilik oynadı. Kalecisinden forvetine müthiş performans sergiledik. İsteyen istediğini desin.
Tabii bu maçı kazanmakla bitmiyor. Gerçi Mançester’i yenmek tabii ki yeter bizlere ama CSKA’yı da yenip haftalardır ligde süre gelen seriyi CL’ye taşıyıp en azından Avrupa Ligi bileti almak çok ama çok iyi olacak. Moraller iyice düzelecek.

Şu formayı giyenlere boyunlarını bükebilen sayılı takımlar arasında girdi Beşiktaş, o bile yeter bize aslında. Fener de bunlardan biriydi. Maç sırasında Ertem abi saydı, 10 tane yok yav Man’ı Old Trafford’da yenebilen. Bizlere bu gururu yaşatmaları da ayrı bir mükemmellik.
Fotoğraftaki kırmızılı oyuncular kim, yedek değil mi onlar yahu? diyen de oluyordur tabii de, yemişim onları. 🙂 Forma kimin forması, o yeter.

Bu arada Toraman’ın burnu kırılmış. 1 gazi normal aslında bu galibiyete.. 😀
Diğer bir not ise CSKA’yı yensek bile, Wolfsburg Almanya’da puan çıkartamazsa 3lü averajdan 4. olup veda ediyoruz her şeye…


8 Comments

 1. Fabio Luciano dedi ki:

  >man utd wolfsburg'u beşiktaş da cska'yı yenerse 3 lü averajdan wolfsburg cl de devam eder.beşiktaş avrupa ligine kalır.

  3 li averjda wolsburg beşiktaş'ı ve cka'yı beşiktaş'ta cska'yı geçiyor.yanlışın var.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Dostum ben de böyle düşünüyordum ama gerek Star'daki programdan gerekse bloglarda okuduklarımdan sonra böyle bir kanıya vardım. Aslında mantıklı olan CSKA'yı yenmemizin her şeyi önemsiz kılacağı ama…

 3. SirEvo dedi ki:

  >3 takımın puanı da 7 olursa, bu 3lü arasında mini lig oluşturuluyor. Ve 3lünün birbirlerinden aldığı puanlar bu ligte hesaplanıyor. Biz sadece 4 puan aldık. Diğerleri ise 6 puan aldı.
  Şimdi oldu sanırım. 🙂

 4. Fabio Luciano dedi ki:

  >evet şimdi oldu.yanlış bende.

 5. Kasux dedi ki:

  >Hehhh bende önce davranmışsın yarıldım valla.Sapık adam İlker yasinin öğrencisi işte:)Aklıma geldikçe gülüyorum…

 6. Kasux dedi ki:

  >Bide bu adamın kırdığı potları gafları falan yazsak burdan old trafford'da kadar uzanır heralde.

 7. SirEvo dedi ki:

  >O maçı anlatan ben olsam o kurtarışlardan sonra kimbilir neler söylerdim. 😀 Az bile dedi Ertem abi bence. 😀

 8. Schumy dedi ki:

  >İçiniz fesat 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs