Havada aşk kokusu var…


Tam 2 ay önce yazmışım; Aksiyon’un kralı mı geliyor diye.
Kadrosunun genişliğiyle ve türüyle acayip merak uyandıran bir yapım olarak gözükmüştü gözüme The Expendables. Ki hâlâ dört gözle bekliyorum. Ben onu beklerken başka bir film duyurmuşlar da haberim yok. Aksiyon yerine Romantik-Komedi değişikliği yapmamız yetecek. Evet, müthiş bir kadroyla gelen Valentine’s Day filminden bahsediyorum. Yeni filmler Cuma günleri vizyona girdiğinden, 14 Şubat yerine 12 Şubat 2010’da izleyiciyle buluşacak ama kadrosu gerçekten enfes. Bu kadarı da fazla diyor yani insan. Kim mi bu kadar konuştuğum kadro? Ahanda;

Julia Roberts, Jessica Alba, Jessica Biel, Ashton Kutcher, Jamie Foxx, Jennifer Garner, Bradley Cooper

Anne Hathaway, Patrick Dempsey, Eric Dane, Queen Latifah

Yine ikiye ayırdım kadroyu. Üsttekilerin bir tanesi bile benim veya çoğu kişinin bir filmi izlemesi için yeterli gelecek oyunculardan. Alttakiler de (2 tanesi Grey’s Anatomy olmak üzere) ekranlarda görülmesine alışkın olduğumuz tiplerden.
Filmin konusuna bakılacak olursa da, normalde crime/drama/thriller türlerinin kombinasyonunda görmeye alışkın olduğumuz, Amores Perros gibi filmlerde müthiş işlenmiş olan “kesişme” üzerine yazılmış. 10 farklı hikayenin, Sevgililer Günü’nde ortak noktada buluşmasını baz alıyormuş hikayemiz.
Kadroyu saydık peki yönetmen kim? Pretty Woman efsanesini yaratan Garry Marshall. Fragmanı da aşağıda…

Valentine’s Day Fragmanı


2 Comments

  1. Kasux dedi ki:

    >sevdiceğim yok ki yanımda o zamanlar izlemenin anlamı olsun.ama yinede julia ve ashton enişte için bile olsa giderim bu arada jennifer garner'ı da hiç sevmiyorum yaw:)bu arada sevgililer gününe de son derece karşıyım!

  2. Serap Bahar dedi ki:

    >Cast müthişmiş cidden. Gelsin izlemek lazım.

Yorum Yapın

Arts Blogs