Günün Afişi #21


Lost’un 4. sezonunda ortalardan kaybolan ama 6. sezonda tekrar aramıza dönecek güzel yıldızı Emilie de Ravin nam-ı diğer Claire ile Twilight serisiyle kariyerinin doruklarına ulaşan Robert Pattinson‘u buluşturan Remember Me filminde, bir de usta oyuncu Pierce Brosnan var.
ABD’de 12 Mart 2010’da vizyona girecek filmin henüz diğer ülkelerdeki gösterim tarihi belli değil. Yoksa bizim sinemacılarımız bundaki başrol oyuncularını görse anında vizyon tarihini belirlerlerdi. Hatta ABD’den önce girerdi burada. 😀 Robert Pattinson denilen elemanı o kadar seviyor ki genç kızlarımız, sinemalarda bağıra çağıra izliyorlarmış Twilight’ın yeni filmini. En yakın zamanda TR için de vizyon tarihi gelecektir.
Afişten de anlaşılacağı üzere türü Romantik-Dram. Romantik Komedi’nin yandan yemişi gibi oldu galiba, sorry. Geçmişlerinde yaşadıkları büyük acıları birbirlerine tutunarak unutmaya çalışan iki gencin hikayesini izleyecekmişiz…

Remember Me Fragmanı


One Comment

  1. ofori dedi ki:

    >Az önce bende izledim final sahnesini ve tutuldum kaldım resmen.Nasıl ölür; tamma öldü de şimdi ne olacak, ya sen ne muhteşem dizisin böyle diye diye bir hal oldum..

    Helal olsun valla, Rita gibi bir karakter böylesi ironik bir şekilde ölsün.Babasıyla aynı kaderi paylaşam bebe Dex..O sezon başında gösterdikleri afişler boşuna değilmiş..

    Valla muhteşem final, başka söze gerek yok..

Yorum Yapın

Arts Blogs