Güle Güle

Sizin gibi taraftar profiline sahip bir takıma acıyorum. Sizin gibi taraftarları Türkiye liglerinde görmek istemiyorum. Küme falan düşürülmesin, direkman fesh edilsin takım. Haketmiyorsunuz. Bir takım nasıl aynı sezonda aynı hatayı birden çok defa yapar? Yazık.
Üstteki maddeye dayanarak tek kelime; güle güle!

Bu arada sizin çirkefliğiniz yanında bir de Bursaspor faktörü var. Eğer şampiyon olurlarsa tarihe geçecek bir lig olacaktı zaten ama Diyarbakırspor taraftarı sayesinde 2 kat tarihe geçecek. Hem Anadolu takımının şampiyon olduğu bir sez0n hem de 2 takımın birden ligten düşürüldüğü bir sezon. Tarihe altın harflerle yazdıracaksınız adınızı, aynen devam… Bursa’yı da kutlarım. Her ne kadar Beşiktaş ile düşmanmış havası yaratılsa da, iyi futbol oynayıp hakeden bir takım varsa ortada herzaman kutlarım. Umarım bu futbollarını devam ettirirler ve bunu önümüzdeki sezonlara da taşıyıp Sivasspor’un düştüğü duruma düşmezler. Kesinlikle lige farklı bir hava kattıkları ortada. Sizin de aynen devam etmenizi umuyorum…

“Aynı sezonda ikinci kez müsabakanın tamamlanamamasına sebebiyet veren takımlar, bulunduğu sezonda müsabakalardan çıkarılarak, bir alt lige düşürülür ve bu takımla müsabakası olan takımlar müsabaka yapmaksızın hükmen galip sayılırlar.”


4 Comments

 1. tyler78 dedi ki:

  >eğitim, eğitim, eğitim…olayına geliyorum ben düşündükçe. yazık.

 2. Humerus dedi ki:

  >Sayelerin de Euro 2016 yı alamıcaz ona üzülüyorum.

 3. SirEvo dedi ki:

  >Bir de işin o yönü var ki, aman aman…

 4. Kısaca Fd dedi ki:

  >Bu takım için emek verenlere,ter dökenlere acıyorum..iKİ kendini bilmez fenerli de Galatasaray ı düşürmeyi kafalarına koysalar demekki yaparlarmış.Aynı şekilde birkaç galatasaraylı kendini bilmez de bunu yapabilrimiş..ve beşiktaşlısı,bursalısı..Yeter ki akıl noksanlığı olsun..Garip..Diyarbakırsporlu futbolcular ve teknik direktörleri hangisine üzülsün şimdi..Lig de kendilerine sık sık yapılan haksızlığa mı yoksa kendini bilmez taraftarlarının var olmasından dolayı verdikleri emeklerin heba olmasına mı..

Yorum Yapın

Arts Blogs