Facebook Hayran Sayfaları

United States of Tara dizisinden bahsetmiştim. Geçen sürede dizi hakkındaki görüşlerim hiç değişmedi. İzlemeye tam gaz devam ediyorum. Bu arada da ufak bir hizmet yapıp Facebook’ta hayran sayfası açtım dizi için. CineShoot’u takip edenler ekleyip arkadaşlarına önerirlerse çok sevinirim. Arkadaşların hepsine birden tek tuşta önerme olayını da yazının devamında bulabilir ve “kim uğraşıcak herkesi tek tek seçmekle bu güzel Pazar gününde” homurtularına hiç başlamayabilirsiniz.

Tek Tuş Herkese Öner
Malumunuz Facebook çıktı çıkalı millet bütün gününü geçirir oldu. Farmville, Petville gibi türlü türlü oyunlar epey tanıdığın vazgeçilmezi. Hiç tahmin edemeyeceğim insanlar bile oynayabiliyor. Facebook bu manada insanları çok iyi toplamakta. E bu kadar üyesi olan bir siteden faydalanmamak da ayıp olurdu. CineShoot Müdavimleri olarak bir hayran sayfam zaten vardı ama bir tane de beğenerek izlediğim United States of Tara dizisi için açtım. Adını da United States of Tara Türkiye diye klasik bir biçimde tanımladım. Diziyi beğenmeseniz de takipçisi olup arkadaşlarınızla paylaşırsanız sevinirim. Diziyi beğeniyorsanız da resim-video katkılarınızı hiç esirgemeyin.

Gelelim asıl olaya; tek tuşla nasıl paylaşacağım? Çok basit.
Sayfanın hayranı olun önce. Sonra arkadaşlarına önere tıklayın. O bildiğimiz arkadaş penceresi gelecek. Seç diyecek sana. Yapmanız gereken çok basit. Aşağıdaki kodu kopyala diyip, Firefox veya IE ne kullanıyorsanız en üstteki Adres Çubuğuna yapıştırıyorsunuz. Yapıştırıp Enter’a bastığınız anda bütün arkadaşlarınız seçili hale gelecek. Tabii bunu her Facebook sayfasındaki öner olayında kullanabilirsiniz. Gözde‘den kaptığım olayı hemen paylaşayım istedim.
Tabii hala CineShoot hayranı da değilseniz, gücenirim. 😛

United States of Tara Türkiye Hayran Sayfası
CineShoot Müdavimleri Hayran Sayfası

Dizi Tavsiyesi: United States of Tara

İlgili Kod;
javascript:elms=document.getElementById(‘friends’).getElementsByTagName(‘li’);for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === ‘object’){fs.click(elms[fid]);}}


Yorum Yapın

Arts Blogs