EZEL kanal değiştirdi!


O siyah tonlarıyla diziye ayrı bir hava katan, benim gözümde diziyle bütünleşen Show TV ne yazık ki Ezel’i kaçırmış. Evet, bu hafta Show’da tekrar bölümü yayınlanan Ezel’i artık ATV’nin o turuncu rengiyle izleyeceğiz. Duyduk duymadık demeyin!
Bir dizi için en kötü şeydir oyuncu transferi, kanal transferi. Daha dün Kapalı Çarşı’yı izleyen bizimkiler “aa Cemal trafik kazasında öldü” dediler. Sonra bir baktık Nejat İşler sete alkollü gidiyormuş, bavulunu eline vermişler. Hele bir kanaldan diğerine transfer olan diziler için işler daha da kötü. En azından benim açımdan berbat bir durum diyebilirim. Umarım bu uyum sorununu hızlı bir şekilde atlatırlar. Hele “kanalı gibi adı da değişiyor” haberleri doğruysa yakın zamanda noktalanır dizi benden demesi.

Ezel başladığı günden beri, türüyle Show TV’nin renklerine acayip uyum göstermişti. Okuduğum yorumlar da benim düşündüğüm gibiydi. Esmer güzellerinin bulunduğu dizi, karartılı havasıyla birleştiği kanalı terk etmiş bulunuyor. Kim için terk ettiği ise tam bir skandal. Çocuk kuşağı gibi renklere sahip, sırf o turuncumsu salak salak renkleri yüzünden açmayı sevmediğim kanala, ATV’ye transfer olmuşlar. Geçen hafta bir sürü söylenti oldu. Önce gitti dendi. Sonra yalan bu haber yahu dendi. Öyle böyle derken az önce 15. bölüm için yayınlanan tanıtıma denk geldim internette. Bana hak vereceğinize eminim şu videoyu izledikten sonra.

Ezel’in 25 Ocak Pazartesi günü ATV’de yayınlanacak 15. bölümünün fragmanı aşağıda. Buyrun, kendiniz karar verin…


5 Comments

 1. HayattanSıkıldıgımda dedi ki:

  >Abi belliydi gidecekleri ztn şaşırmadım.Herkesin beğendiği bir dizi mahvoldu şuan.Böyle dizilerin Show Tv'den ayrılmaması lazım.

 2. hedehödö dedi ki:

  >Bence de farklı bir havası farklı bir uyumu vardı.Keşke gitmeseydi!

 3. Leah dedi ki:

  >Nejat da sevgilisi Berrak da aynı bokun laciverti. Olacağı buydu yani. Yol vermeleri çok iyi olmuş.
  Ezel konusunda da, bence çok gaza geldi yapımcıları senaristleri falan. Umarım çizgilerini bozmadan devam ederler.

 4. SirEvo dedi ki:

  >@HayattanSıkıldıgımda
  Daha 14 bölüm yayınlanan dizinin ayrılmaması gerekirdi. Hatta hiçbir isim yapmış dizi terketmemeli kanalı. Sihri kaçıyor olayın.

  @hedehödö
  Sen izliyor muydun ya? 😀

  @Leah
  Vallaha öylelermiş. İşte yetenek ve karizma var ama tek onlar yetmiyor. Disiplin şart! 😛

 5. kartalizma_okan dedi ki:

  >daha fragmanı izlemeden bahsettiğin renklere baktım,üstteki resimle karşılaştırdım,fragmana göre diziyi tahmin etsem, aşiret dizilerinden biri olabilir derdim, ya da onun buna atladığı kimin eli kimin cebinde bir dizi diyebilirdim.

  herkes iyi kötü bahsediyor da yıllık sözleşme vs. yapılmıyor mu nasıl kanal değiştiriliyor?

  Ayrıca Kurtlar Vadisi'de Star'a geçti saçmalığın dibine vurdu ve kanal değiştirmesiyle izlenmez oldu Ezel öyle olmasa bari

Yorum Yapın

Arts Blogs