Ezel başlıyor! [2. sezona çok az kaldı]

Başladığı günden finalinin yayınlandığı güne kadar soluksuz izlediğimiz Ezel’e, geçen senenin hatta son birkaç yılın bana göre en iyi yerli dizisi Ezel’e, 13 Eylül Pazartesi yani yaklaşık 2.5 hafta sonra kavuşuyoruz.
Televizyon başında özeti de dahil olmak üzere beni bu kadar heyecanlandıran başka bir dizi olmamıştı şimdiye kadar. Sağ gösterip sol vuran senaryosu, kurgusu, çekimleri, oyunculukları, her şeyiyle dört dörtlük 10 puanlık bir dizi Ezel. Ah bir de fix olan şu yerli dizi süreleri gibi 1.5 saate yakın olan süresi olmasa, işte o zaman tadından yenmeyecek.
Uzatmaya gerek yok. Ezel’in ne olduğunu Ezel’i takip edenler biliyordur zaten. İzlemeyenlere, “ben yerli dizi izlemem kardeşim, böhh” diyenlere de tavsiye ediyorum ve sizi 2. sezon fragmanıyla baş başa bırakıyorum.
Ha bu arada Kenan Birkan rolü için Haluk Bilginer‘le anlaşıldığının haberini de vereyim. Gerçi şimdiye kadar illaki duymuşsunuzdur ama hala haberi olmayanlar benden alsın haberi. Bana göre nokta transfer olmuş. Sık sık görürüz umarım.

Mesajın tepesindeki video gözükmüyorsa, youtube üzerinden video izleyemiyorsanız sizi şöyle alalım.


One Comment

  1. mai dedi ki:

    >Bu yazıya kadar ben Selçuk Yöntem diye biliyordum.Sanki o daha uygun olurdu gibi ama:)

Yorum Yapın

Arts Blogs