Ebroşür

< style="text-align: justify;">ebroşür_bannerİnternetin yaygınlaşmasıyla imkanlarımız o kadar fazlalaştı ki, yeri geldiğinde yemeğimizi söylüyoruz yarım saatte önümüze getiriyorlar, yeri geldiğinde Çin’den sipariş verdiğimiz en basit bir parça bile belirli bir sürede kapımızda oluyor. Çoğu zaman site site dolaşmak yeterli olsa da, bazen de ebroşür tarzında detaylar epey ilgimizi çekiyor.

Eminim sizin de apartmanınıza broşürler bırakılıp ortalığı çöplüğe çeviriyorlardır. Firmaların en sıradan reklam yöntemlerinden biridir bu. Ancak yılların geçmesi ve teknolojinin de ilerlemesiyle artık ufaktan ebroşürlere de denk gelmiyor değiliz. Günlük veya haftalık, belirli bir süre için indirime soktukları ürünleri kısa sürede kullanıcıya bildirmek isteyen firmalar hazırladıkları el ilanlarını ebroşüre çevirip internete salıyorlar.

Ebrosur.com adlı sitenin yaptığı da; çevrenizdeki mağazaların internette yayınlanan tüm broşürlerini tek bir çatı altında toparlayarak çok rahat ve kolay bir biçimde sizle buluşturmak. Bir teknoloji firmasının sadece haftasonları yaptığı turuncu indirimlerden tutun da, ofis malzemeleri satan firmaların belirli periyodlara yaydıkları indirimlere, grossmarketlerin birkaç günlüğüne yaptığı indirimlerden ayakkabı firmalarının bastırdığı ebroşürlere kadar aklınıza gelebilecek her firmanın her broşürünü tek bir tıklamayla bulmak artık çok daha kolay.

Site, tıkladığınız anda sizin hangi ilde oturduğunuzu otomatik belirliyor ve seçenekleri bir bir sunuyor. Eğer bulunduğunuz şehri değiştirmek isterseniz yine tek tıklamayla kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Peki içeride neler mi var? İsterseniz kategoriler altına yayılmış seçeneklerden (Süpermarketler, Giyim Mağazaları, Ayakkabı Mağazaları, Sağlık, Güzellik ve Kozmetik, Yapı Market, Restoran ve Kafeler, Mobilya Mağazaları, Kitapçılar ve Kırtasiye) dilediğinizi seçip aradığınıza ulaşabilirsiniz, isterseniz onlarca marka arasında kendinizi kaybedebilirsiniz veya canınız isterse de AVM kısmından hangi alışveriş merkezine gidecekseniz seçim yapıp daha kolay bir yön çözebilirsiniz.

Sitenin güzel taraflarından biri de sizin için seçtiği indirimlere anasayfada yer vermesi. Bunun yanında aradığınız ürünün nerede olduğunu kısa sürede kestirebileceğiniz bir harita uygulaması da ekleyip işinizi en kolaya indirgemişler. Tabii ki teknoloji dedikten sonra mobil uygulamaları es geçmek olmazdı. Telefonunuzu da unutmayıp Android ve IOS için ebrosur uygulamasını hazırlayıp istediğiniz her yerde her saniye ulaşabilmenizi sağlamışlar.


Yorum Yapın

Arts Blogs