DolabımıSeviyorum

< style="text-align: justify;">Moda trendleri değiştikçe, insanların zevkleri de keyifleri de istekleri de beğendikleri de nefret ettikleri de yavaş yavaş değişkenlik gösterebiliyor. Üç gün önce beğenmediğin etek modelleri ile alakalı bir elbise bir anda gözünde büyülü bir şekle bürünebiliyor, tıpkı kısa süre önce izlediğin bir filmde nefret ettiğin aktörün/aktristin yeni filminde muazzam bir performans sergileyerek seni kendine hayran bıraktırması gibi. Tabii bu çok sıradan veya olağan bir şey olarak kabul edilemeyebilir ama mutlaka bu tecrübeyi yaşayan veya aynı hisleri bünyesinde barındıran olmuştur…

Dolabını sevenlerin, giyinmekten keyif alanların, alışverişi bir tutku olarak yaşayanların merkezi haline gelmek için hareket eden dolabimiseviyorum.com sitesi, a’dan z’ye birçok markayı çeşitli kategoriler altında kullanıcıya sunarken hem estetik bir yapı modelini benimsemiş hem de kullanıcı dostu, rahat bir dizayn olması için elinden geleni yapmışa benziyor.
Ama en göze çarpan özelliği, belki de en dikkat edilmesi ve üstüne basa basa söylenmesi gereken özelliği, belki de diğer çoğu alışveriş sitesinden ayrılan en temel özelliği, büyük beden giyen kadınlarımızı hedef seçmiş olması. Evet, sonuçta obezite günümüzde o kadar revaçta bir detay ki, günlük yaşamımızı o kadar meşgul ediyor ki, bazen ne yaparsak yapalım ondan kurtulamıyoruz. Peki ondan kurtulamıyoruz diye çıplak mı dolaşacağız? Veya sırf bulabiliyoruz diye dandik elbiseleri mi giyeceğiz?

42-60 bedenler arası trend olmuş her türlü giysiyi siteye tıklayan müşterilerine sunan dolabımıseviyorum, geniş ürün yelpazesi, markaları ve kapıda ödeme avantajıyla internette kredi kartı bilgilerini paylaşmayı sevemeyen, bu durumun kendisine kesinlikle olumsuz dönüş yapacağını düşünenler için biçilmiş kaftan. Yapmanız gereken tek şey ürünü beğenmek ve satın almak. Gerisini kargo şirketine bırakıyorsunuz ve onlar size teslim ederken siz de ücreti neyse ödüyorsunuz.

Alışveriş çılgınlığına yeni bir tad getirdiği, güzel bir detaya parmak bastığı için, hatta ve hatta yaz aylarını ciddi ciddi yaşadığımız şu dönemde alışverişin daha bir kıymete binmesiyle de beraber hissettirdiği solukla tercih edilebilecek, farklı bir şeyler arıyorsanız gözatılabilecek hoş bir site olmuş dolabımıseviyorum.com. Tıklayın ve keyfini çıkarmaya başlayın.


Yorum Yapın

Arts Blogs