Dexter’dan iyi haber!

Dexter’ın başrol oyuncusu, diziye hayat veren Michael C. Hall‘un kansere yakalandığını yazmıştım. Zaten en alakasız sitede bile yer alan bir haberdi. İllaki duymuşsunuzdur önceden. İşte o Dexter iyileşme sürecine girmiş ve kemoterapiyle kaybettiği saçlarını tekrardan kazanmaya başlamış. Kansere yakalandığı haberde teşhisin erken konulması sonucu sıkıntı yaratmayacak bir durum olduğunu belirtmişlerdi zaten ama bu haberi görmeden kimsenin içinin rahat etmeyeceği de gerçekti. En sevdiğim dizi karakteri, dualar seninle Dex!

*Bundan sonrasında spoiler alert var*

*4. sezonu izlemeyenler için “Fena” bir spoiler hem de benden söylemesi*

Diziyle ilgili ufak bir dipnot ise 5. sezonun Rita’nın ölümünün hemen ertesinde başlayacağı. Yani “5 yıl sonra” “şu kadar zaman sonra” tarzında bir muhabbete girmeyeceklerini ve Rita’nın cenazesiyle sezona devam edeceklerini açıkladı yapımcılar…


7 Comments

 1. Barakuda dedi ki:

  >evet mutlu sonu biliyor olmama rağmen yine de çok rahatlattı içimi bu fotoğraf ve haber.. çekimlerde bir ertelenme olacak mıdır acaba eski görüntüsüne tam anlamıyla kavuşmasının beklenmesi açısından..? neyse çok da tın.. Eylül 27 olmaz Ocak 27 olur.. Gerçi mevsim şartları da sözkonusu ama.. neyse en iyi beklemek 🙂

 2. SirEvo dedi ki:

  >Eski görüntüsüne erkenden kavuşur diye düşünüyorum. Olmadı kavuştururlar makyajla falan. Bir de zaten ilk bölümlerde "yas" muhabbeti olacak, illaki bitkin bir tipi olması gerekiyor. Yardımcı bile olur belki bu hali.
  Gerçi son sezon sırasında da epey fedakarlık yapmış M. Hall. Sıkıntı olacağını sanmıyorum

 3. Ze1903 dedi ki:

  >4. sezon finaliyle beni çok fena dağıtmıştı biran önce 5. sezonun başlamasını bekliyorum.Çok hoşlanmazdım ama üzüldüm be Ritaya mutlu mesut yaşıyolardı be..

  Michael C. Hall'da geçmiş olsun çok seviyoruz kendisini..

 4. Hande dedi ki:

  >oh beee!! valla bak yüreğime su serpildi!

 5. Syhn dedi ki:

  >spoiler diyince bi tırstım ama iyiki de okumuşum!
  cnm ya çok seviyorum bu adamı..
  iyi hbrlerin için saol!

 6. pariseda dedi ki:

  >Benim bloga bakarmısın:)

 7. hedehödö dedi ki:

  >Aynı kaderi paylaşan milyonların da mutlu sona ulaşmaları dileğiyle.

Yorum Yapın

Arts Blogs