Dexter İstanbul’a Geliyor!

Uzun süredir bloga vakit ayırmadığımın farkındayım ama nedense son zamanlarda içimden bir şey yazmak gelmiyordu. Lakin Dexter’ın bu güzel haberini paylaşmazsam kendimi suçlu hissedecektim.

Bir süredir Türkiye’de de yayınlanan GQ dergisi, seri katillerin katili Dexter’ı İstanbul’a davet etmiş. Yılın Uluslararası Şöhreti adı altında bir ödül alacak olan Michael C. Hall, 13 Kasım günü İstanbul’da olacak. İzmir’de olduğum için gitme fırsatım olmaz tabii ama eğer şansınız olursa gidin birkaç fotoğraf çektirin de kıskandırın bizi.

Hasköy İplik Fabrikası‘nda yapılacak ödül töreni için nasıl bir organizasyon, nasıl bir düşünce var bilemiyorum ama Türkiye’de bile bu kadar çok sevilen Dexter’ın gelmesi başlı başına bir başarıdır bence. GQ ekibini tebrik ediyorum. Dexter hastaları da kendilerini fazla kaptırmasınlar, sonuçta o da bir insan.

GQ dergisi güzel de bir çekim yapmış Dex’le. Ufak çapta birkaç soru/cevap da mevcut. Resimleri inceleyin derim.


8 Comments

 1. viva cappio dedi ki:

  Gitmek için bir yerden davetiye/bilet tarzı herhangi bir şey bulmak gerekir mi yoksa gittiğimiz gibi alırlar mı içeri 😀

 2. Meczup dedi ki:

  Ennee Dex mi geliyormuş! Vay be.. Şey peki hazır buralara kadar gelmişken iki üç isim versek, bişeyler yapması mümkün mü acaba? Benim için öyle bir güzellik yapar mı ki? İçimde nasıl bir şeytan besliyorsam artık; aklıma gelene bak 😀

 3. Meczup dedi ki:

  Diyorsun.. Yapmalı he en azından dönüp arkama baktığımda denedim derim, torunlarıma anlatırım : p Kerata fotoğraflarda da çok fena çıkmış he. Her türlü ödül layık valla.. Gelsin gelsin, tamam söz kendi dertlerimle onu rahatsız etmeyeceğim, malum şu aralar başı hali dolu, kıyamam ben ona.. Bu arada öhööh hööh bloga vakit ayıralım, yazma isteğimizi lütfen harekete geçirelim..

  • SirEvo dedi ki:

   Valla ne oldu ben de bilmiyorum, oyuna çok kaptırdım galiba! 😛

  • Meczup dedi ki:

   Galibası yok, aynen öyle olmuş.. Lütfen sir; yapmayalım böyle. Takipçileriniz beklemekte, olmuyor böyle.. Futbolcularınıza biraz ara verip takipçilerinizi düşünün derim efenim.. Haddimi aşmadan..

 4. Ned dedi ki:

  bence gidelim hep beraber içeri almazlarsa açlık grevine girdiğimizi söyleriz. bi gelsin tokat atalım iki tane sonra gidebilir.

Yorum Yapın

Arts Blogs