Charlie Sheen hapse mi?


Hot Shots! adını daha önceden duydunuz mu bilmiyorum ama şu diğer filmlerle dalga geçen Scary Movie’nın akıl babasıdır belki de. En azından bu türde izlediğim ilk film diyebilirim. Kült filmlerden Top Gun’la dalga geçen, ikinci filmde ise Rambo’yu tiye alan serinin başrol oyuncusu da Charlie Sheen’dir. Özellikle Rambo versiyonundan bazı sahneler hatırlıyorum da, ilk izlediğimde nasıl da yerlere yatmıştım gülmekten.
En son “Two and a Half Men”de bırakmıştım Charlie’yi ama o rahat durmamış. Gitmiş karısının boğazına bir bıçak dayayıp onu öldüreceğini söyleyerek tehdit falan etmiş. Kadın da boş durmamış tabii, gitmiş hemen şikayet etmiş. Şu an ciddi bir suçlamayla karşı karşıya olan C. Sheen’i 8 yıl hapis bekliyor. Sanmam hapse gireceğini ama olur da girerse büyük sansasyon yaratır gibime geliyor..


5 Comments

 1. hedehödö dedi ki:

  >bu ilk vakası değil bu elemanın, bundan onceki iki eşini de dövmüştü.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Öyleyse eğer bu sefer sokarlar hapse. :))

 3. adolf dedi ki:

  >bu adamı bende severdim de böylesine sevimli bir adamın psikopat olması.. 🙂
  bu adamı hep komedi filmlerinden izlemiştim.. ama bir keresine bir film geçti elime.. eski bir film.. vietnam savaşını anlatıyor ve bu adam oynuyor.. ilk başlarda anlamadım.. çünkü komik bir şey sandım.. ama o filmde bir burcuva çocuğunun anne ve babasına isyanından mıdır nedir askere gittiğini anlıyorsunuz.. ve film gerçekten de gerçek gibi olmuş.. vietnamdaki askerlerin ne haltlar yediğini felan anlatıyor… yani ordaki askerlerin arasında kahramanlarda var.. kötü askerler de… bir kaç iyi oyuncu da var.. ama adını hatırlamıyorum gerçekten… bu adam da işte o burcuva çocuk.. savaş ortamını gördükten sonra pişman olup bir an önce eve gideceği güne bekliyor.. beceriksiz bir askeri oynuyor.. filmin de adını hatırlasam verirdim ama maalesef..

 4. SirEvo dedi ki:

  >Platoon (1986) olabilir mi? 🙂 Hala izleme şansı bulamadığım 4 Oscarlı efsane bir film. 🙂

 5. adolf dedi ki:

  >kesinlikle.. 🙂 maşallah..

Yorum Yapın

Arts Blogs