Cep Telefonlu Sunucu James Franco

Gördüğünüz kare Oscar töreninin açılışından hemen. Sunucular James Franco ve Anne Hathaway, seyirciyi selamlamak için sahneye çıkıyor. Tabii dikkat çeken bir şey var, Franco’nun elindeki telefon. Kayıt yapıyordu o sıra. Meğersem adam twitter müptelasıymış da haberimiz yokmuş. Ödüller dağıtılırken birileri retweet etmişti onun attığı tweetlerden. Kulise geçtikleri anda kayıta falan başlamış hemen, sürüyle video var. Ama en ilgi çekeni, hemen üstteki sahnede yaşananlar.
Yanlış anlaşılmasın, elinde telefon var diye “kaka” dediğim yok. Sonuçta Ricky Gervais bira içerek sundu Altın Küre ödüllerini. Gerisi hikaye.

Bu telefon olayını bir kenara bırakırsak, özellikle Franco’nun odunluğu geceye damga vuranlardan biriydi. Törene ekstra bir şeyler katmak için hiç çaba sarfetmiyor gibiydi ve 3 saatten fazla süren televizyon yayını da sıktı çoğu zaman. Hathaway’in de ondan geri kalır yanı yoktu tabii. Sürekli gülmeler falan, manasız manasız hareketler. Sevmedim ikisini de. Ricky’nin olağanüstü göndermelerinden sonra, insan bir şeyler arıyor tabii.

Uzatmadan yazıyı yazma amacımdaki videoyu paylaşayım hemen. BURADAN, Franco’nun o anda çektiği videoya ulaşabilirsiniz. Benim hoşuma gitti valla, paylaşayım istedim. Aynı sayfada diğer videolar da var; ödüller dağıtılırken Hathaway’le yaptıkları muhabbetler, kadın kılığına girerkenki halleri falan hepsini kaydetmişler.

Ödül kazananların tam listesi de şuradaydı. Göremeyen olur belki.


Yorum Yapın

Arts Blogs