Buz Devri’nin 4.sü yolda…

Yolda ama 2 senelik bir yolda…
Eğlenceli karakterleriyle izlemekten sıkılmadığım Ice Age serisine yeni bir halka ekleniyor. 20th Century Fox‘un Ice Age: Continental Drift adıyla piyasaya süreceği 4. film 13 Temmuz 2012‘de ve doğal olarak 3 boyutlu gözlüklerle vizyonlardaki yerini alacak.

İlk filmin 383, ikinci filmin 655 ve üçüncü filmin de 900 milyon dolar hasılat elde ettiğini düşünürsek, her yeni versiyonuyla getirisini katlayan Ice Age’in 4. filminin duyurulması pek de sürpriz olmasa gerek. Vizyona gireceği tarih ise 2 önemli filmle kesişiyor gibi. Batman’in 3. filminden 1 hafta önce ve Spider-Man’in üçleme olarak planlanan yeni serisinin ilk filminden 10 gün sonra sinemalara gelmesi o dönem için büyük bir kapışma yaşanacağına işaret ediyor. Ama tabii daha 2 sene olduğunu düşünürsek kimbilir kaç defa değişecektir bu vizyon tarihleri.


6 Comments

 1. Berre dedi ki:

  >Ben daha ilk 3'ünü izlemedim 😛

 2. mit dedi ki:

  >Sevindirici bir haber. Üçüncü filmi yaptıklarını duyduğumda "ne gerek var ki?" demiştim. Çok seviyorum çünkü bu seriyi ve batırmalarından korkuyordum. Neyse ki öyle olmadı. Gülme gazı sahnesini hatırladıkça gülerim hala 🙂 İnşallah bu da güzel olur.

  3 boyutlu gözlük olayına gıcık oluyorum bu arada. Her filmde bu özellik olmasa ne olur sanki? Sevmiyorum, ısınamadı. İkincisi ben gözlük kullanan biriyim. Gözlük takan biri için bu ne kadar rahatsız edici bir durum hiç düşünmüşler mi acaba?

 3. hedehödö dedi ki:

  >ohoo daha çok var 😀

 4. butterflyfeeling dedi ki:

  >Çok sevindim bu habere 🙂 Serinin tüm filmlerine bayılıyorumm bunuda kaçırmam :)))

 5. Kısaca Fd dedi ki:

  >Süper olur.Hiç bitmesinler bence.Çocuklarımız torunlarımız da aynı heyecanla beklesinler.beraber izleyelim hatta her yeni filmi.

 6. El Diablo de Fútbol dedi ki:

  >en güzel animasyon serilerinden biri sevindim yenisinin geleceğini duyunca

Yorum Yapın

Arts Blogs