Bruce abinin yeni filmi; Cop Out

Yakın zamanda gelecek filmlere bakıyordum da, 26 Şubat’ta ABD’de vizyona girecek Cop Out dikkatimi çekti. Kadrosu iştah kabartıcı. Bruce Willis, Seann William Scott, Jason Lee (Earl) gibi isimler var. Yönetmen de, Clerks’i efsane yapan isimlerden Kevin Smith. Biz onu daha çok Silent Bob olarak tanıyoruz. Adam zaten sinemanın 5 pasaportlusu. Yönetmen, aktör, yapımcı, yazar, editör. Neye bulaşsa bırakmak bilmiyor. Gerçi Cop Out’ta sadece yönetmen koltuğunu ele geçirmiş. Senaryoyu ise Cullen kardeşlere bırakmış. Onların da kalemi ellerine aldıkları ilk sinema filmi olacak. Daha önceden Las Vegas ve 1-2 dizide daha birkaç bölümü yazmışlar, onun dışında çizgi filmlerde takılıyorlarmış.

Başrolü Bruce abimiz, afişteki zenci Tracy Morgan ve Seann paylaşıyor. Tracy’i 70 bölüm 30 Rock‘tan tanıyoruz. Diziyi izlemiyorum ama her sene kupa dolusu ödül alıyorlar, vardır bir hikmeti. Kendisi aynı zamanda, Death at a Funeral‘ın bu sene vizyona girecek remake versiyonunda bir koltuk kapmış.
Konu ise resimdeki 2 polisin etrafında dolanıyor. Fragman çok eğlenceli. Güzel bir film bizleri bekliyor diyebilirim sanırım. Ama Türkiye vizyon tarihi hakkında bir şey diyemeyeceğim, yine internetten takip edeceğiz anlaşılan…


One Comment

  1. Kasux dedi ki:

    >ne severim lan bu adamı:)

Yorum Yapın

Arts Blogs