Bangawoon Salinja / Happy Killer (2010) Altyazı hazır

Sıcaklarda çeviri yapmak o kadar zor ki, %95’i bitmiş şu çeviriyi sırf bu yüzden 1 hafta beklettim. En sonunda dayanamayıp el attım ve tamamladım bugün.

Uzakdoğu sinemasından sürekli enteresan hikayeler çıkar. Bu da onlardan biri;

Acemi detektif Jeong-Min‘in (Kim Dong-Wook) yeni mesleği zorluklarla doludur, patronu ondan hoşlanmaz, bir kamu hizmetin sınavına girmek için gizlice hazırlanmak zorundadır, ve polisin yakalayamadığı bir seri katil yüzünden bölge halkı diken üstündedir. Derken bölge halkı polis merkezi önünde bir protesto gösterisi yapar, Jeong-Min dehşet içindedir, çünkü kadınlar derneğinin yöneticilerinden biri olan annesi protestocuların arasındadır. Bölge halkı, özellikle seri katil nedeniyle değeri düşen evleri yüzünden öfkelidir. Jeong-Min ne pahasına olursa olsun katili yakalamaya karar verir.

Bu arada, bir süredir görünmeyen işsiz bir adam Yeong-Seok (Yu Oh-Seong) aniden ortaya çıkar ve suç mahallerine hep polisten önce ulaşır. Jeong-Min, bir parça amatör bir Sherlock Holmes olan Yeong-Seok’tan hiç hoşlanmaz ve kısa sürede ikisi arasında seri katili ilk önce yakalama rekabeti başlar.

Hikaye güzel. Final tatmin edici. Altyazı da hazır. Hello.Murder.DVDRip.XviD-BiFOS sunumuyla uyumlu çeviriye buradan veya şuradan ulaşabilirsiniz. Hollywood’dan sıkılanlara tavsiye olunur. 7/10

Happy Killer / Şen Katil Fragmanı


Yorum Yapın

Arts Blogs