"Baba ben geldim"


5 Comments

 1. CriminaL57 dedi ki:

  >Kurtlar Vadisi ile kıyaslıyorlar diziyi hatta geçtiğini bile söyleyenler var…

  hoş ikisini de izlemem ama kardeşim'in ezel tutkusundan ola gerek göz atmışlığım var 🙂

 2. SirEvo dedi ki:

  >Ben KV'yi izlemedim ama neye göre kıyaslıyorlar acep? Senaryo olarak Ezel'de geçen ikili muhabbetler, oynanan oyunlar falan son zamanlarda eline su dökecek bir dizi hatırlamıyorum ben.

 3. CriminaL57 dedi ki:

  >izleyecek o kadar çok dizi varki belki de ezel'e sıra gelmiyordur… ama kv izleyen arkadaşlarım, artık senaryodan gına geldiğini uzattıkça uzattıklarını ve hep aynı gelişmelerden sıkıldıklarını anlatıp dururlardı.. belki bir süre sonra ezel' de de aynı sıkıntılar yaşanabilir… neticede türk dizisi 🙂

 4. SirEvo dedi ki:

  >KV'nin başladığı tarihe bak bir önce. 🙂 O tarihten beri devam eden bir dizinin sıktığını söylemek için izlemeye gerek yok. Eğer sıradan bir konu varsa 3. sezondan sonrası bayıyor zaten genelde dizilerde.
  Ezel'deki konu belli. 2 sezondan fazlası gitmez. Hatta ilk sezonu da müthiş bir finalle yapıp diziyi bitirseler EZEL dedin mi herkes bi saygı duruşuna geçer 🙂
  Gerçi ATV'ye geçmesiyle biraz yara aldı ama olsun, Kavak yelleri, Yaprak dökümü cıvığını çıkarmadığın sürece her diziye varım. 🙂

  İzeleyecek dizi çok demişsin ama yerlilerden mi çok? Yoksa yabancıları mı takip ediyorsun? Yerliler arasında takip edilmeye layık 5'ten fazla dizi sayamam ben. ÇGHB, Geniş Aile, seversen de Haneler belki ama maksimum 5'tir yani. :))

 5. Ze1903 dedi ki:

  >KV ilk çıktığında senaryosu geçmişte yaşamış Hiram Abas günümüzde yaşayan Sedat Peker gibi isimlerin ve bu vb. isimlerin derin devletle ilişkisi üzerineydi ve bence güzel diziydi.Daha sonra baktılar çok iyi kazandırıyor olay komplo teorileri üzerinden para kazanmaya döndü.Sharon Stone’lu finalde bile artık baymışken uzatmanın alemi yoktu ama dediğim gibi adamlar bu dizi sayesinde ihya oldu para kazanmaya devam ettikçe de uzatacaklardı ne de olsa İsrail’e bile kafa tutan ölümsüz bir kahramanları var:)

  Ezelide izleyen arkadaşlarımın tavsiyesiyle izlemeye başladım gerçekten diğer Türk dizilerine göre farklı ve kaliteli dizi.Örneğin bir Türk dizisi tutmaya başladıkça 1 bölümde izleyebileceğimiz olayları 5 bölümde izleyemeye başlarız.Gereksiz sahne ve karakterlerle bölümü doldurup böylelikle diziyi uzatıp daha çok para kazanırlar.En azından ezelde hala bu olay yok: Ama o kadar dolu dolu ve hızlı gelişti ki olaylar eğer zorlama olaylarla uzatmazlarsa 2 seneyi görecek senaryosu kalmadı.

Yorum Yapın

Arts Blogs