Av Mevsimi geliyor! Cem Yılmaz – Şener Şen

Hani bir insan daha fazla ne isteyebilir bir Türk filminden diye kendine sorsa, yönetmen koltuğunda Yavuz Turgul gibi bir efsane, kadrosunda Şener Şen, Çetin Tekindor gibi ustalar, Cem Yılmaz gibi her zaman görmek istediğimiz oyuncular yeter de artar gibime geliyor.

Cem Yılmaz’ı ilk defa güldürmeye çalışmayacağı bir rolde izlemenin yanında, Yavuz Turgul ve Şener Şen ikilisini 6 yıl sonra (Gönül Yarası) aynı yapımda görmek de ayrı bir keyif.
Bir cinayet soruşturmasında hayatları darmadağın olan 3 polisi izleyeceğimiz yapımda, Cem Yılmaz cinayet masasındaki bir dedektifi canlandıracakmış.

Tabii hepsinden öte, şu aşağıdaki ilk fragman da çok vurucu. İnternete düşeli çok oldu ama bir kez daha izlemek gerek. Ben iki kere sinemada denk geldim, ikisinde de epey etkilendim. Gizemi ve gerilimi çok sağlam vermişler. Aralık’ta gösterime girecek filmi siz de şimdiden ajandanızın izlenecekler filmler bölümüne ekleyin. Bu oyuncuları, böyle bir yönetmenle bu tarz bir filmde her zaman göreceğimizi sanmıyorum. Dört değil, sekiz gözle bekliyorum!

“Cinayet yerin bütün toprağıyla örtülse yine kendini belli eder…”


7 Comments

 1. Dalgaları Aşmak dedi ki:

  >Merakla ve çok iyi bir film izleyeceğim duygusuyla bekliyorum.

 2. cemo dedi ki:

  >Kadro müthiş yönetmen desen ohoo bu film sinemada izlenir.

 3. Şebnem dedi ki:

  >Bu kadroyu görüp de sinemaya gitmeyen kalmaz heralde, hele de fragmanı izlediyse… Merakım tavan yaptı şimdiden, Aralık'a da çok var… Öf!

 4. SirEvo dedi ki:

  >@Dalgaları Aşmak
  Aynı duygular içerisindeyiz. 😀

  @cemo
  Katılıyorum. 😛

  @Şebnem
  Zaman hemen geçiyor… =)

 5. Syhn dedi ki:

  >uzun zmndır bir filmi ilk gün ilk seansta izlemek istememiştim!

 6. SirEvo dedi ki:

  >@Syhn
  Beklentileri boş çıkarmasın da :))

 7. Damir Begoviç dedi ki:

  >izlediğim yegane türk filmi bu olacak galiba 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs