Andy Whitfield: Be Here Now

Hani kelimelerin anlamını yitirdiği anlar vardır ya, işte şu yaklaşık 7 dakikalık videoyu izlerken o duyguları yaşıyor insan. Champion of Capua, bu güzel insan, bu güzel baba, yıllardır lanet ettiğimiz kansere yenik düşmüştü aylar önce. Lilibet Foster, bu güzel adamın belgeselini yapmak istemiş ama insanlardan bu projeye bir şekilde katkı sağlamalarını, kanserli bir insanın bu dönemde ailesiyle yaşadıklarını Andy’nin vasiyeti doğrultusunda aktarmak istiyor sevenlerine, seyircilere.

Bir bağış kampanyası yürütülüyor. İbre şu an 95 bin dolar civarında. Totalde istenen ise 200 bin dolar. Bağış yaptığınız miktara oranla size verdikleri özel itemler de cabası. BURADAN detaylara bakabilirsiniz. Belgeselin tamamı bu bağışlar tamamlanınca yayınlanacak anladığım kadarıyla. Ama 7 dakikalık şu görüntüler bile yetiyor insanı duygulandırmaya.

Belgesel, Andy’nin hastalığı boyunca neler yaptığı, ailesiyle geçirdiği vakitler, kendi günlüğü için çektiği videolar gibi detaylardan oluşuyor. Bağış toplanır da ilk fırsatta tamamını izleriz umarım. Gerçi 7 dakikası bile dağıttı ama…


One Comment

  1. 2Shy dedi ki:

    Spartacus onsuz asla eskisi gibi olamadı aslında benim için Andy’nin gidişiyle bitmişti lakin paragöz yapımcılar bir iki sezon daha uzatmak istediler ama sonunda anlaşıldı ki olmuyor.

    Huzur için uyu Andy hatıran hep yaşayacak…

Yorum Yapın

Arts Blogs