Altın Küre’yi verecekler belli olmuş…


Altın Küre Adayları‘ndan bahsetmiştim önceden. Adayların belirlenmesinden sonra, şimdi de sunucuları belirlemişler. Güzel de bir sunucu kadrosu var.
Yılların efsanesi Steven Spielberg ile aktris dendiğinden ilk akla gelen isimlerden Nicole Kidman, yanlarına da Terminator Salvation’la yaptığı 2009 açılışını Avatar ile kapayan, bu senenin en iyi çıkış yapan aktörlerinden Sam Worthington’ı almışlar. Kadro iyi de, bir de hayvani saatlere denk gelmese şu Oscarların canlı yayınları. Tak etti canıma!


2 Comments

 1. pariseda dedi ki:

  >merhaba sirevo.sana da mutlu yıllar..
  iyi bir film izleyicisiyim..altın küreyi sabırsızlıkla bekliyorum..ama sana şu konuda katılmıyorum;saat meselesi..
  düşünsene..en sevdiğin film ya da oyuncu ödül aldığında evdekiler uyanmasın diye sessiz çığlıklar atmak..reklam aralarıda gözlerin kapanırken alkış sesiyle kendine gelmek..herkesden önce sonuçları öğrenmenin zevki bambaşka…:)))amelie filmiyle ilgili yazını okudum..Jean Pierre Jenuet'in sinema dünyasına büyük bir armağanıdır…yoruldum :))

 2. SirEvo dedi ki:

  >Teşekkürler.
  Aslında o yönden tabii ki haklısın ama benim gözler kapandı mı alkış sesi falan dinlemez. 😀 Şöyle primetime bi vkte denk gelse harika olurmuş. Tekrarlarını izlemek de hiç içimden gelmiyor sonra. Kazananları bildikten sonra zevki çıkmıyor. 🙂

Yorum Yapın

Arts Blogs