Alex’e dua edin…


Şu maç için veya Fener’in şu anki durumu için olayı en iyi özetleyen cümledir herhalde. Alex olmadan bu takım bir hiç. Bu hafta tekrar anladık. O oynadı mı o attı mı takım kazanıyor, o iplemezse sonuca gidemiyorlar.
Maç boyunca Ankaragücü bol bol pozisyona girdi ama beceriksizliklerinin kurbanı oldular. Atağa çıkacam derken de golü yediler zaten. Ki maçın başından belliydi böyle olacağı. Eğer Ankaragücü öne geçtikten sonra ayağa top yapsaydı Kasımpaşa maçı gibi farklı bir skor olabilirdi. Ama onlar ne yaptı? Beklerinin çalım atayım derdi sonları oldu. Ankaragücüysen, bi’ yerden sonra skoru korumayı bilmen gerekiyor. Gerçi son dakikadaki pozisyonu net izleyemedik ama o gol sayılsaydı Fener’in sonu iyi olmayacaktı. Stadtaki güvenlikler bile sonuca göre önlem almaya hazırlanmışlar, 87’de gol gelince önlemleri azaltmışlar. Ufak çapta bi’ sıkıntı olmasından korktu herhalde Fener yönetimi. :))

Yarın sıra bizde. Herkes kaybederken biz kazandık, şimdi herkes bir şekilde kazandı ve bizim de mutlak kazanmamız gerekiyor. Manisa’nın sağı solu belli olmaz, boşuna Tarzan demiyoruz. Yeter ki Denizli şapkadan tavşan çıkarmasın, gerisi gelir diye düşünüyorum.


9 Comments

 1. pepp dedi ki:

  >Bu hafta üstte kaybeden olmaz sıralama değişmez gibi.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Her an her şey olabilir dostum. 😀

 3. pepp dedi ki:

  >Aslında Beşiktaş puan kaybetse fena olmaz 😀

 4. SirEvo dedi ki:

  >Ayıp oluyo. 😛

 5. pepp dedi ki:

  >aushaushaush 😀

 6. felix mourinho dedi ki:

  >fenerbahçe'nin sorunu kanatlarına adam almaması. zico zamanında deivid'i sağ tarafa çekerek en azından bir kanatı işler hale getirmişti. şimdi ise yine alex, yine alex, yine alex'e kaldılar. iyi bir kanat hatta 2 tane kanat almalılar.

 7. SirEvo dedi ki:

  >Evet katılıyorum. Fenerli arkadaşlarla maçı izledim. 5-10 dakika geç gittiydim. Selam nabersiniz dedim, ilk lafları "Fener'de sol kanat yok, Carlos tek başına oynuyor sol tarafta". Daum, gençliğine dönmesini falan bekliyor herhalde Carlos'un. Ki Carlos'un gideceği gün gibi aşikardı, gidiyor da.

 8. Anonymous dedi ki:

  >Alex bize dua etsin :P:P:P:DPD:DPD:DPD:DP

  Böyle blogger oluyoruz değil mi?

 9. SirEvo dedi ki:

  >Evet, böyle blogger oluyoruz.
  Bir sıkıntın varsa girmezsin olur biter 😉

Yorum Yapın

Arts Blogs