A Takımı 2010’da geri dönüyor…


Ufakken çok izlerdim, hayal meyal hatırlıyorum. Ama aklımda sadece araba kalmış. Oyuncuları hiç hatırlamıyorum desem yalan olmaz. Konusu falan da uçup gitmiş aklımdan ama o arabayı unutmak mümkün değil.
Neredeyse her bölümünde atlayıp zıplayan bir arabanın bulunduğu bu efsane dizinin filmi geliyor 2010 Haziranı’nda. Kadro da belli olmuş. Harika bir kadro çıkarmışlar bence. Gerçi Bruce Wills’e de teklif gitmiş ama aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi teklifi reddetmiş.


Bradley Cooper Lt. Templeton “Faceman” Peck rolünde, Quinton “Rampage” Jackson Sgt. “B.A.” Baracus, Sharlto Copley Capt. “Howling Mad” Murdock ve efsane Liam Neeson ise John “Hannibal” Smith rolünde karşımıza çıkacak. Yanlarına bir de Jessica Biel‘i ekleyelim tam olsun.


6 Comments

 1. Ömer dedi ki:

  >Enfes haber. Tam bir manyagiydim kucukken bu dizinin. Ne zaman tv'de gorsem, kitlenirdim resmen. 🙂 Cok sevindim valla…

  Yalniz B.A'nin uzerinde 15 kilo altin olmali film boyunca, yoksa hic inandirici olmaz :p

 2. SirEvo dedi ki:

  >Dimi? 😀
  15-20 kilo civarındaymış her bölümde takındığı altınlar. 😀

 3. SirEvo dedi ki:

  >Bu arada ilginç bir not ise; 5 sezonda yaklaşık 100 bölüm oynayan dizide sadece 5 kişi ölmüş ekranlarda. Silahlar falan patlıyordu sürekli, garip geldi bu kadar az kişinin ölmüş olması. 😛

 4. Schumy dedi ki:

  >Adını okunduğu gibi hatırladığım tek Biyey vardı, o da büyük ihtimalle B.A olarak yazılıyordu 😀

  Gerçekten güzel haber 🙂

 5. ugurfearless dedi ki:

  >District 9'dan sonra Sharlto Copley'i büyük bir yapımda görmek güzel olacak 🙂

 6. SirEvo dedi ki:

  >District 9'u izleme şansım olmadı hala. Hem vizyonlara girmedi hem de Blurayi çıkmadı. Vizyon o kadar önemli değil gerçi, internet denen, torrent denen sistem var elimizin altında ama Bluray olmadan da izlenmiyor ki kardeşim. 😀

Yorum Yapın

Arts Blogs