2012, gidin izleyin kardeşim, değer!


Filmden az önce geldim. Bir oturuşla yazıyorum, heyecanlıyım. 🙂
Filmle ilgili sıcak görüşümü yazıp yatıcam.

Sinemada izlenesi bir film olmuş. Konu olarak bir şey yok. Sıradan, önceden tahmin edilen. Hem zaten 1 yılda kaç tane egzantirik, çekici konuya sahip film geliyor ki?
Ben sinemada ne filmler izlediğimi bilirim.
8 TL verip böylesine üst düzey efekte sahip bir film izlediğim için seviniyorum. Efekt değil sanki harbiden etraf yerle bir oluyordu yav. Müthişti.
İçimden 10 veresim var ama 10 verdiğim filmlere hakaret etmek istemiyorum. O yüzden filme notum 10 üzerinden 8’dir.
Eğer sinemada ne izlesek acaba diye düşünüyorsanız, şu an sinemada tam size göre bir film var; 2012. O sahneleri izlemek gerçekten çok eğlenceli.
Ama şöyle de bir şey var; “ben efekt sevmem kardeşim. Bana adam gibi senaryo olacak da öyle izleyecem” tipinde biriyseniz, sakın gitmeyin.
Ama sinemada izlenmesiyle evde izlenmesi arasında 1000 kat fark olacak bu filmi kesinlikle sinemada izleyin. Verdiğiniz para değecek, garantisi benden. 😀
Yan bilgiler ve daha fazla yorum içeren biraz daha uzun bir yazıyı yarına yazarım herhalde. Tam tamına 3 saat sinema salonunda kalmışım. Kafam edildi birazcık. :))


7 Comments

 1. Jack Bauer dedi ki:

  >Herkes kötülüyordu filmi sonunda olumlu bakan bir yazı buldum yaşasın 🙂

  Blogunuz oldukça hoşmuş yeni farkettim kolay gelsin.

 2. SirEvo dedi ki:

  >Yorum için ben teşekkür ederim hocam.

  Şu yazıyı kısa da olsa yazdım ya, ben de rahatladım vallaha. :))

 3. Bora-MAN dedi ki:

  >2012 de makata gelmeyelim abi

 4. SirEvo dedi ki:

  >3 sene var daha, dilediğin gibi yaşa işte. 😀

 5. Bhut_Jolokia dedi ki:

  >Tardini'de kötülemişti oldukça filmi. Zaten izleyecektim yorumlarından sonra merak da uyandı iyiden iyiye içimde 🙂

 6. SirEvo dedi ki:

  >Kötülemek o kadar kolay ki…
  Bu tür filmlerde hiçbir zaman senaryoya bakmam ben. Aynı Terminator Salvation ve Transformers 2'de olduğu gibi veya G.I Joe'da.
  Aksiyona, efektlere, eğlenceme bakarım çünkü ben efektle kandırılabilen biriyim. Diğer 250 milyon dolar hasılat bırakan insanlar gibi. Bütün yazacaklarımı da yorumlara ekliyorum, sinir oldum. 😀

 7. M.T dedi ki:

  >Bir film neden çok kötülenir hi anlamam. Tamam beğenmezsin ama o emeği neden kötülersin! Evet 2012 belki senaryo yönüyle Deep Impact filmi gibi belki ama onun çok daha önünde. Arada Ruslara ve California valisi Arnold'a ince giydirmeler de var. İzlenesi özellikle sinemada izlenesi bir film. 3 saat daha sürse yine sonuna kadar izlerdim.

Yorum Yapın

Arts Blogs