11-11-11 | Aman aman aman…

Hani bir filmin kadrosuna bakarsınız, evet ben bu filmi izlemeliyim dersiniz. Veya türünü gördüğünüz anda tam benim için yapılmış diye düşünürsünüz. Bazısının ismi sizin için çok özeldir ve sinemaya geleceği günü dört gözle beklersiniz. İşte Testere serisinin 2, 3 ve 4. filmini yöneten Darren Lynn Bousman öyle bir filmle geliyor ki; isim, afiş ve vizyon tarihi kombinasyonu herhalde bu kadar iyi olabilirdi.

Karısı ve çocuğunun trajik ölümünden sonra, ABD’li meşhur yazar Joseph Crone kalkıp Barcelona’ya gidiyor. Abisi Samuel ve ölüm döşeğindeki babası Richard’ın yanına. Ama kaderin, Joesph için başka planları var. Etrafında enteresan olaylar gelişiyor ve bir anda kendini 11 sayısına kafayı takmış halde buluyor. Meğersem bu 11 sayısının sadece onun için değil, tüm ırk için çok önemli bir yeri var. Yabancı bir ülkede tek dostu Samuel olan Joseph fazla zaman geçmeden 11/11/11’in onlar için sıradan bir tarih değil de, bir uyarı olduğunu öğreniyor.

Bu şekilde klişe gibi gözüken bir konusu var. Henüz fragman, teaser tarzı bir video yok ortada ama umalım da bu afişi, ismi ve vizyon tarihiyle merak uyandıran 11-11-11 filmi son zamanlarda açlık çektiğimiz gerilim filmlerinin birazcık da olsun yerini doldursun.

Teaser yok dedim ama filmin sitesinde güzel bir karşılama mesajı ile vizyon tarihine kadar devam edecek bir geri sayım muhabbeti var. İşi biliyor adamlar.

For many years, the numbers 11:11 have been mysteriously appearing
to millions of people across the world.
It has become known as the 11:11 phenomenon.
On the 11th day of the 11th month of 2011 a gateway will open.
Something’s coming through.

4 Comments

 1. ஐ๑LeiThYcAt๑ஐ dedi ki:

  >daha çok var ya 🙁

 2. SirEvo dedi ki:

  >Şimdiden meraklandıralım. 😀

 3. cemo dedi ki:

  >İlginç bir film olacağa benziyor bakalım 🙂

 4. Anonymous dedi ki:

  >Anladığım kadarıyla 23 tarzında bir film olacak.

Yorum Yapın

Arts Blogs