Sinemapol.com – 1080p, 720p Film-Dizi İzleme Sitesi

1080p film izle Sinemapol.comİnternet üzerinden film ve dizi izlemek şüphesiz büyük kolaylık. Bu konuda hizmet veren internet siteleri arasında seçim yapmak ise gerçekten zor. Düşük kaliteli yayın yapan, reklama boğulmuş siteler arasında istediğimiz yayını bulabilmek bir zaman sonra içinde çıkılmaz bir hal almakta. Sizlere bugün tanıtacağım site, hem popüler dizileri hem de vizyon filmlerini bir arada sunan, 1080p ve 720p hd kalitede paylaşım yapan bir internet sitesi.

Sinemapol.com kazançtan öte izleyici memnuniyeti için açılmış bir film-dizi sitesi. Rakip sitelere kıyasla kalitesiyle ve güncelliğiyle göz dolduran bu adreste, Imdb sitesinde oylanan en iyi 250 filmden takipçisi olduğumuz güncel yapımlara kadar birçok farklı alanda paylaşımlar yapılmakta. Aksiyon, bilimkurgu, dram gibi kategorilere ayrılmış bölümler sayesinde istenilen içeriğe ulaşmak daha da kolay hale gelmiş. Kullanıcı arayüzü izleyiciler için rahat kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Bütün dizi ve filmler tek part-tek parça olarak sunuluyor. Görüntü kalitesi ise çok çok iyi.

İnternette küçük bir araştırma yaptığımızda karşımıza çıkan tüm siteler 360p ve 480p çözünürlükte video kalitesi sunarken, Sinemapol diziler için 1080p, filmler için ise 720p ve 1080p seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Fiber internetin gitgide yaygınlaşmaya başladığı bu günlerde izleyiciler daha kaliteli içeriğe daha hızlı şekilde ulaşmak istiyorlar. Bu ihtiyaca cevap olarak, Sinemapol filmlerinin ve dizilerinin görüntü netliği gerçekten tatmin edici düzeyde. Film istek bölümü sayesinde izlemek istediğimiz filmleri site yönetimine gönderebiliyoruz. Sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinde 11.000’i aşkın takipçisi olan Sinemapol’de tavsiye robotu adında bir özellik bulunuyor. Arama yapmayı kolaylaştıran bu özellik sayesinde Türkçe dublaj ya da Türkçe altyazı gibi seçenekleri filmlerin yapım yıllarına göre seçebiliyoruz. Rastgele film butonu ile “bugün ne izlesem?” sorununa farklı bir çözüm getirilmiş. Yapay zeka butonu ile de önceden izlediğimiz film ve dizilerin kategorilerine göre bize alternatif seçenekler sunuluyor.

Blu-ray kalitesinde online film-dizi izlemek için sabit bir adresiniz yoksa Sinemapol.com adresine hemen göz atmanızı tavsiye ederiz. En çok ziyaret ettiğiniz siteler arasına eklenecek bu adres sık kullanılanlar arasında yerini alacak.


Yorum Yapın

Arts Blogs